PortaCool

ZVÝŠÍ PRODUKTIVITU PRÁCE NA PRACOVIŠTI A ZAJISTÍ PRACOVNÍ POHODU

Produktivita pracovníků se snižuje vlivem horka. Odpařovací chladiče společnosti Portacool pomáhají ochlazovat pracovní prostředí a tím zvyšovat produktivitu práce. Pokles teploty je okolo 7 stupňů celsia. Takže přesně vyhovujeme i hygienyckým normám.

 

Princip evaporizační klimatizace

Princip evaporizační klimatizace

Výparníková jednotka JETSTREAM od výrobce Port a Cool je v podstatě konstrukce, obsahující ventilátor a speciální porézní desky, nádrž na vodu, čerpadlo, a potrubí rozvodu vody s tryskami.

Tyto porézní desky, (odpařovací vložky (Kuul Comfort ™), jsou stále udržovány vlhké pomocí čerpadla a rozprašování pomoci trysek. Díky nasávanému horkému vzduchu z místnosti, který je nasáván pomoci ventilátoru. Pomoci proudu vzduchu proudícího přes tyto odpařovací vložky se voda ve vložkách odpařuje.

Energie nutná k odpařování vody se odebírá z proudícího vzduchu, ten se tímto procesem ochlazuje o cca 6 až 8 °C, v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu. Ochlazený nasátý vzduch se pomoci ventilátoru dál žene zpět do místnosti.
Takto se snižuje teplota a zároveň se zvlhčuje a čistí vzduch.

Výrobce Kuul Comfort ™ vyrábí odpařovací „evaporizační" vložky s nejlepšími výsledky na trhu. Jejich účinnost je mnohem větší než obdobné výrobky, které se vyskytující na trhu.

 

.

Portacool produkty

no alt

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info